duyuruSizde hem müzik dinleyin hem de sohbetli okey seçeneğiyle okey oynayın!
facebook twitter instagram skype

BesTOkey

BesTOkey

BestOkey Yetkililerin Dikkat Etmesi Gereken Konular

 

1-) Yetkililerin, Sitemize giriş yapan Tanıdıkları, Eş, Dost ve Lobiye Selam veren kullanıcılara ve diğer giriş yapan kullanıcılar karşılamak ve hoş geldin denmesi gereklidir.

ve görüldüğü üzere yeni katılan kullanıcılar oyuncu bulamadıklarından şikayetçiler bu durumu da göz önünde bulunduralım.

2-) Yetkililer kendi aralarında çıkan anlaşmazlıkları genelde tartışamaz, özelde halletmeye calışırlar. Sorun devam ederse bir ÜST yetkiliye iletirler.

3-) Kullanıcılar (USERLER) Özelinize, A sahsını atın Özelde veya Masada küfür ediyor, Reklam atıyor gibi şikayetlerle geleceklerdir, Özeldeyse Engellemesini – Masadaysa, Masadan Çıkmasını veya (Ş) Butonuna basmasını isteyin. Kesinlikle siteden atmayın.

Gerçekten olayın ne olduğunu, doğru olup olmadığını bilemediğimiz için ÜST YETKİLİLERE iletmenizde fayda var.

4-) Hiçbir ADMİN diğer bir ADMİNİ şu husus da şikayet etmeyecektir. Örnek: (Ben lobiyle ilgileniyorum, diğer ADMİN fazla ilgilenmiyor. Buna ÜST YETKİLİLER karar verir)

5-) Yetkililer kendi aralarında yetki noktasında birbirlerine hiç bir üstünlüğü olmadığından dolayı bir birlerine de yaptırım uygulama hakkına sahip değillerdir.

6-) Mazeretsiz uzun süre gelmeyen bir yetkilinin yetkisi habersiz silinecektir. Giremeyeceğiniz zamanlarda (ÜST YÖNETİMİ bilgilendirelim lütfen)

7-) YETKİLİLER, hiç bir şekilde bir üyeler ile tartışma ortamına girmeyecektir. Özellikle Lobide Kullanıcıları aşağılamak, rencide etmek yeni sorunları beraberinde getirmektedir.

8 ) YETKİLİNİN Lobide üye ile girdiği tartışma ve atışmalardan dolayı sitemize musallat olan yüzlerce örnek yaşanabiliyor buna dikkat edilmelidir.

9- ) YETKİLİ, salonun genel asayişi ile sorumlu olup, tartışmalarda uzlaştırıcı rol alır ve taraf tutamaz. Lobide yazım kurallarına dikkat etmeli, Seviyeli konuşmalı, Ahlaki değerlere saygı duymalıdır. Kaba ve Argo konuşmalarda bulunamaz.

10-)Her YETKİLİNİN siteye girdiğinde özelde yaşanan küfür; rahatsızlık; reklam ve gibi konuların tespitinin kolay olması açısından bir adet yedek nick alması zorunludur.

11-) Yönetim grubunda konuşulan hiç bir konu sözlü veya yazılı şekilde dışarı aktarılamaz.

12-) Resim onaylarken görsellerin çıplaklık, küfür, hakaret, içermediğine dikkat edilmelidir. Terör örgütlerini simgeleyen veya siyasi büyüklerin görseller onaylanmamalıdır.(bu kural resim onaylayan yetkililer için geçerlidir)

13-) Genel mesaj dj reklamları ve elzem durumlar haricinde kişisel kullanılamaz.

 

BestOkey


Yazar: admin

Görüntüleme: 580

Kategori: Bestokey, Genel, Mobil okey, Okey Oyna, Okey Salonları

Yayınlanma Tarihi: 17 Haziran 2021

Cevap bırakın

BestOkey.Com

Türk halkının en sevdiği masa oyunları arasında yer alan okey oyunu artık sitemiz üzerinden ücretsiz olarak oynanabilmektedir. Android ve ios cihazlara uyumlu mobil okey sitesi.

Takip Et

Sosyal medyada bizi takip etmeyi unutmayın!

facebook twitter instagram skype
© 2020 Copyright - Web Designed : RebeL -Tüm Hakları Saklıdır. BestOkey.Com - Okey Salonları, Mobil Okey Siteleri