duyuruSizde hem müzik dinleyin hem de sohbetli okey seçeneğiyle okey oynayın!
facebook twitter instagram skype

Okey Nasıl Oynanır?

Okey Nasıl Oynanır?

Okey Nasıl Oynanır?

Online okey oynamanın gerçek okeyden artık hiçbir farkı yok. Gerçek okeyde olan tüm kurallar online okey dünyasında da birebir geçerli oluyor. İnternetten okey oynayabilmek için önce sitemize üye olun. Ardından bir okey salonuna girin ve okey oynamaya başlayın. Okey oynamanın belli başlı kuralları vardır. Bu kuralların başında elinizdeki taşları belirli bir düzene göre dizmeniz gelir. Eğer elinizdeki taşları verilen kurallara göre dizdiyseniz ve son taşınızı ortaya attıysanız bu durumda oyunu kazanmış oluyorsunuz.

Okey oyununda bazı farklı tabirler bulunuyor. Bunlardan biri de gösterge tabiri. Gösterge okey oyununda okeyi belirlemek için ortada olan taşın aynısını ilk elden oyun oynadığınız diğer kişilere göstermenize denir. Bu kural doğrultusunda gösterge ile puandan düşersiniz.

Okey oyununa arkadaşlarınızı veya çevrenizi çağırın ve beraber güzel vakit geçirerek oyunlar oynayın. Oyun oynarken ister radyo dinleyin isterseniz de sohbet edin. Hemen bu eğlenceli oyun dünyasına katılmak için sayfamıza üye olun. Sizi de aramızda görmekten büyük mutluluk duyarız.


Yazar: admin

Görüntüleme: 721

Kategori: Okey Salonları

Yayınlanma Tarihi: 25 Kasım 2020

Cevap bırakın

BestOkey.Com

Türk halkının en sevdiği masa oyunları arasında yer alan okey oyunu artık sitemiz üzerinden ücretsiz olarak oynanabilmektedir. Android ve ios cihazlara uyumlu mobil okey sitesi.

Takip Et

Sosyal medyada bizi takip etmeyi unutmayın!

facebook twitter instagram skype
© 2020 Copyright - Web Designed : RebeL -Tüm Hakları Saklıdır. BestOkey.Com - Okey Salonları, Mobil Okey Siteleri